Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stwórz elektrycznie regulowane biurko z FAD-01

2022-01-18
Stwórz elektrycznie regulowane biurko z FAD-01

Świat nieustannie się zmienia, co nam pokazują ostatnie wydarzenia na świecie. Coraz częstszy siedzący tryb pracy w biurze, a teraz również w własnym domu podczas pracy zdalnej nie jest korzystny dla naszego zdrowia.

Badania dowodzą, że podczas pracy dobrze jest na chwilę opuścić miejsce pracy i zmienić swoją postawę z siedzącej na stojącą, ale przy zwykłym biurku powodujemy, że będąc pochłonięci swoją pracą odrywamy się od niej.

Z myślą o poprawie jakości pracy oraz zdrowia zostały stworzone elektrycznie regulowane stelaże biurkowe FAD-01. Stylowe “nogi” do biurka pozwalają na stworzenie dowolnie wyglądającego miejsca pracy, a w zakładach pracy, bez problemu na stworzenie jednakowego wyglądu wszystkich biurek.

Stelaż elektrycznie regulowany FAD-01 to najtańszy model z naszej oferty, który znajduje się aktualnie w promocyjnej cenie 799 zł z ceny regularnej 899 zł. Jednakże niska cena nie powoduje niskiej jakości. Wręcz przeciwnie!

Produkt ten został stworzony z myślą o dostarczaniu klientom jak najwyższej jakości jednego z najważniejszych elementów swojego przyszłego biurka!

Konstrukcja oparta na systemie jednosilnikowym może udźwignąć łącznie ciężar 100kg, dzięki czemu nawet po dołożeniu blatu będziemy mogli na nowym miejscu pracy położyć wszystko co potrzebne i zmienić naszą pozycję z siedzącej na stojącą, lub odwrotnie!

FAD-01 jest sterowany za pomocą kontrolera dotykowego z zapamiętywaniem 3 pozycji, więc dostosowanie biurka pod nasze preferencje nie będzie problemem.

FAD-01 posiada trzy wersje kolorystyczne:

  • czarny (FAD-01B)
  • biały (FAD-01W)
  • szary (FAD-01G)

Jeśli myślisz nad zmianą swojego tradycyjnego biurka na nowoczesne, nie bój się skorzystać z naszej oferty. Dlatego też osoby, które boją się o stabilność swojego miejsca pracy mogą być spokojne. Nie doświadczycie ze strony naszych stelaży niestabilności.

Pozytywny feedback od naszych klientów, potwierdza nasz wpis, jest to produkt najwyższej jakości!

Polecane

pixelpixelpixelpixel