Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stelaże do biurek z elektryczną regulacją wysokości FAD-01

2021-10-06

Stelaże biurkowe z serii FAD-01 posiadają elektryczną regulację wysokości, dzięki kontrolerowi oraz pojedynczemu siłownikowi. Kontroler został wyposażony w wyświetlacz oraz funkcję zapamiętywania wysokości do 3 pozycji! Zapewnia to bezproblemową zmianę wysokości biurka w zależności od potrzeb użytkownika, co sprawia, że idealnie nadają się do stworzenia swojego własnego biurka elektrycznego lub stołu warsztatowego.

 

Elektryczny stelaż biurkowy FAD-01B
Elektryczny stelaż biurkowy FAD-01

Konstrukcja stelażu opartego na jednym silniku pozwala na płynną i bezpieczną zmianę pozycji w tempie 20mm/s w zakresie od 720mm do 1150mm co idealnie odpowiada wymaganiom, które są stawiane przed naszymi stelażami. Maksymalny udźwig, który jest w stanie podnieść ta konstrukcja bez większych problemów to 100kg, co świadczy o tym, że stelaż nie tylko jest idealnym wyborem jako podstawa biurka elektrycznego, ale wcześniej też wspomnianego stołu warsztatowego.

Dzięki elektrycznej regulacji wysokości, możemy zadbać o swoje zdrowie. Co dzienne siedzenie po 8 godzin przy biurku z krótkimi przerwami nie służy naszemu zdrowiu. Dlatego powinniśmy pomyśleć o sobie i zmieniać nasze tradycyjne miejsca pracy w nowoczesne, a z całą pewnością opłaci się to naszemu organizmowi.

Nasz elektryczny stelaż biurkowy został wyposażony również w innowacyjny system antykolizyjny, który ma za zadanie przerwać zmianę pozycji podczas swojej pracy. Jeśli stelaż poczuje opór, nie będzie na siłę dążył do wyznaczonej pozycji, tylko cofnie się i przerwie swoją pracę. Zapobiega to niebezpiecznym sytuacjom, kiedy dziecko może przez przypadek znaleźć się pod biurkiem, lub jakiś przedmiot się pod nim znajdzie. System ten sprawi, że zadanie zostanie przerwane, a nasz silnik się nie spali, lub nie uszkodzi innego przedmiotu.

W kontrolerze naszego produktu znalazła się także funkcja blokady rodzicielskiej, aby nasze pociechy nie bawiły się, lub nie uszkodziły przez przypadek mechanizmu odpowiadającego za elektryczną zmianę wysokości. Dlatego też dodatkowymi funkcjami są systemy przeciw przeciążeniom i przeciw przegrzaniu się, aby nasz stelaż się nie uszkodził i mógł bez problemu funkcjonować.

Jeśli planujecie wybrać ten stelaż pod swoje nowe miejsce pracy, lub własnego pracownika, to zapewniamy, że to idealny wybór! Jednak w momencie kiedy oczekujecie czegoś więcej, zapraszamy do zapoznania się z naszymi stelażami z serii FAD-02 oraz FAD-20, które sprostają wyzwaniom bardziej wymagających użytkowników!

Polecane

pixelpixelpixelpixel