Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biurko elektrycznie regulowane SPE-O131 MORIS

2021-03-05
Biurko elektrycznie regulowane SPE-O131 MORIS

BIURKO REGULOWANE ELEKTRYCZNIE SPE-O131

NOWOŚĆ W RODZINIE ERGONOMICZNYCH BIUREK

 

Wraz z początkiem marca do naszej oferty zawiatałą nowa seria biurek elektrycznych z serii O131. Jak nigdy dotąd otrzymaliśmy 1 biurko w aż 10 wariantach.

Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednią wariację dla siebie :)

Dostępne warianty można obejrzeć tutaj

Stwórz nowoczesne miejsce pracy dzięki biurkom serii SPE-0131 MORIS

Cała gama modeli SPE-O131 to biurka regulowane elektrycznie. Posiadają wbudowany silnik zapewniający sprawną i płynną zmianę wysokości. Błyskawiczny montaż, z którym poradzi sobie każdy nowy użytkownik. Możliwość regulacji pozwala na zaspokojenie indwyidualnych potrzeb pracownika, dzięki czemu daje poczucie konfortu, co z kolei przekłada się na możliwość zwiększenia efektywności pracy. 

Sprawna, szybka a przede wszystkim cicha regulacja

System oparty na jednym silniku umożliwa stabilną oraz szybką regulację co przekłada się na zmianę trybu z siedzącego na stojący w około 10 sekund. Wysokiej klasy 2-stopniowa konstrukcja kolumny z regulacją zapewnia sprawne i wygodne przejścia. Maksymalna prędkość regulacji wynosi 25 mm/s. Biurko wyróżnia się cichą pracą nieprzekraczającą 52 dB.

Regulacja wysokości oraz konstrukcja biurek MORIS

Możliwość regulacji pozwala na zmianę wysokości w zakresie 770 - 1220mm. Blat o wymiarach 118 x 60 x 2 cm zapewnia wystarczająco miejsca, aby stworzyć na nim swoje miejsce pracy, a maksymalna nośność wynosi 80 kg. Zainstalowana w blacie przelotka kablowa pozwala na zachowanie porządku z kablami na naszym biurku.

Blat został zaprojektowany tak, aby grubsza i trwalsza powłoka proszkowana była odporna na zarysowania, wodę oraz plamy.

Zaawansowany kontroler z zapamiętywaniem pozycji oraz innowacyjny system antykolizyjny.

Biurka elektrycznie regulowane z serii SPE-0131 MORIS został zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort z użytkowania, co przekłada się na możliwość regulacji góra/dół na kontolerze, przejrzysty wyświetlacz pokazujący aktualną wysokość, 4 programowalne przyciski pozwalające na zaprogramowanie swoich ulubionych pozycji, dzięki czemu będziemy mogli szybko przełączać między nimi. Funkcja blokady pozwala zabezpieczyć biurko przed dziećmi.

Dodatkowo innowacyjny system antykolizyjny pozwala nam na zabezpieczenie się przed jakimikolwiek przypadkami, które mogłyby pozwolić na uszkodzenia biurka, innych mebli lub osób. Innymi słowy, biurko nie pozwoli zrobić sobie krzywdy, ani nikomu innemu :). Dzięki temu w przypadku napotkania przeszkody biurko samo cofnie się, nie bedzie próbowało na siłę dotrzeć do zapamiętanej pozycji.

Spacetronik Ergoline biurko elektryczne system antykolizyjny

Czas na krótkie podsumowanie :)

- 2-stopniowa konstrukcja kolumny
- jednosilnikowy system
- zakres regulacji 770 - 1220 mm (450 mm)
- maksymalna nośność 80 kg
- wymiary blatu 118 cm x 60 cm x 2 cm
- materiał blatu: MDF- maksymalna prędkość 25 mm/s
- bardzo cichy napęd; poziom hałasu poniżej 52 dB
- zasilanie 100V/230V AC
- zaawansowany kontroler z pamięcią 4 pozycji
- innowacyjny system antykolizyjny
- stała prędkość, dokładna wysokość regulowana w granicach błędu 2 mm
- bardzo łatwy montaż i obsługa
- blokada kontrolera (zabezpieczenie rodzicielskie)
- przepust kablowy w blacie

Również dla przypomnienia, wszystkie biurka regulowane elektrycznie z serii O131 MORIS można znaleźć tutaj

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
pixelpixelpixelpixel